Kontakt z firmą spedycyjną TAK Logistics 

Masz pytania dotyczące oferty, chciałbyś nawiązać współpracę lub otrzymać wycenę zlecenia? Skontaktuj się z nami! Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub przez formularz kontaktowy dostępny na stronie.

 

Zadzwoń

ikona telefonu

 

Adres

ul. Rzeszowska 3
15-549 Białystok

ikona adresu

 

Napisz

ikona maila

 

Godziny otwarcia

Poniedziałek - piątek: 8:00 - 16:00

ikona zegara

 

Dział Handlowy:

Urszula Bagińska Specjalista ds. spedycji
ikona telefonu 602-121-605
ikona maila ula.b@taklogistics.pl

Iwona Dawidziuk Specjalista ds. spedycji
ikona telefonu 692-429-888
ikona maila iwona@taklogistics.pl

Rafał Grabowski Specjalista ds. spedycji
ikona telefonu 531-098-888
ikona maila rafal@taklogistics.pl

Patryk Jabłoński Specjalista ds. spedycji
ikona telefonu 884-358-888
ikona maila patryk@taklogistics.pl

Artur Mosiej Specjalista ds. spedycji
ikona telefonu 784-473-793
ikona maila artur@taklogistics.pl

Małgorzata Nawrocka Specjalista ds. spedycji
ikona telefonu 668-131-014
ikona maila gosia@taklogistics.pl

Michał Walendziuk Specjalista ds. spedycji
ikona telefonu 602-121-979
ikona maila michal.w@taklogistics.pl

Adrian Wiśniewski Specjalista ds. spedycji
ikona telefonu 784-630-266
ikona maila adrian@taklogistics.pl

Administracja:

Marta Ostapczuk
ikona telefonu 533-331-339
ikona maila marta@taklogistics.pl

ikona maila faktury@taklogistics.pl

 

Zarząd:

Kamila Słomińska
ikona telefonu 668-416-211
ikona maila kamila@taklogistics.pl

Tomasz Słomiński
ikona telefonu 784-473-794
ikona maila tomek@taklogistics.pl

 

Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane