Kontakt z firmą spedycyjną TAK Logistics 

Masz pytania dotyczące oferty, chciałbyś nawiązać współpracę lub otrzymać wycenę zlecenia? Skontaktuj się z nami! Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub przez formularz kontaktowy dostępny na stronie.

 

Zadzwoń

ikona telefonu

 

Adres

ul. Rzeszowska 3
15-549 Białystok

ikona adresu

 

Napisz

ikona maila

 

Godziny otwarcia

Poniedziałek - piątek: 8:00 - 16:00

ikona zegara

 

Dział Handlowy:

Urszula Bagińska Specjalista ds. spedycji
 602-121-605
 ula.b@taklogistics.pl

Iwona Dawidziuk Specjalista ds. spedycji
692-429-888
 iwona@taklogistics.pl

Rafał Grabowski Specjalista ds. spedycji
 531-098-888
 rafal@taklogistics.pl

Patryk Jabłoński Specjalista ds. spedycji
 884-358-888
 patryk@taklogistics.pl

Artur Mosiej Specjalista ds. spedycji
 784-473-793
 artur@taklogistics.pl

Małgorzata Nawrocka Specjalista ds. spedycji
 668-131-014
 gosia@taklogistics.pl

Michał Walendziuk Specjalista ds. spedycji
 602-121-979
 michal.w@taklogistics.pl

Adrian Wiśniewski Specjalista ds. spedycji
784-630-266
 adrian@taklogistics.pl

Administracja:

Marta Ostapczuk
 533-331-339
 marta@taklogistics.pl

 faktury@taklogistics.pl

 

Zarząd:

Kamila Słomińska
 668-416-211
 kamila@taklogistics.pl

Tomasz Słomiński
 784-473-794
 tomek@taklogistics.pl

 

Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane